program szkółkarski, program ogrodniczy, katalog roślin, etykietowanie roślin

Oprogramowanie


Addax jest pionierskim oprogramowaniem na polskim rynku. Stanowi kompleksową obsługę szkółki i centrum ogrodniczego. Podczas tworzenia oprogramowania szczególny nacisk kładziemy na prostotę i szybkość użytkowania oraz intuicyjność obsługi. Oprogramowanie działa sprawnie i stabilnie nawet na wolniejszych komputerach. Jest do nabycia w dwóch wersjach: Addax i Addax Plus.

Addax
Addax - w jednym programie zebrane zostało wszystko czego potrzebujesz do prowadzenia szkółki. Dzięki niemu nie tylko wystawisz rachunek ale i sporządzisz ofertę cenową, zarządzisz płatnościami i wydrukujesz wszelkiego rodzaju etykiety. Program ułatwi obsługę klienta. Jedną z cech programu jest łatwość samodzielnego tworzenia rozbudowanego katalogu roślin (istnieje również możliwość zakupienia u nas gotowego katalogu roślin, do którego można dodawać własne pozycje katalogowe). W oparciu o Katalog roślin będziesz mógł z pomocą zaawansowanego narzędzia filtracji wyszukać roślinę, którą potrzebuje Twój klient.

Addax Plus
Addax Plus dedykowany jest zarówno firmom zwolnionym z podatku VAT jak i płatnikom podatku VAT. Posiada on pełną funkcjonalność programu Addax wzbogaconą między innymi o takie funkcje jak moduł Magazyn, obsługę wielu typów dokumentów sprzedażowych, kasowych i magazynowych (w tym inwentaryzacja), obsługę kodów kreskowych, druk naklejek adresowych.

Oprogramowanie jest nieustannie rozwijane. Jesteśmy otwarci na propozycje nowych funkcjonalności. Będą one sukcesywnie dodawane do kolejnych wersji programu.